TPH2R70AR5,LQ
TPH2R70AR5,LQ
Numer produktu DigiKey
264-TPH2R70AR5LQTR-ND - Taśma i szpula (TR)
264-TPH2R70AR5LQCT-ND - Taśma cięta (CT)
264-TPH2R70AR5LQDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TPH2R70AR5,LQ
Opis
N-CH MOSFET, 100 V, 0.0027 OHM@1
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 100 V 22A (Ta), 190A (Tc) 3W (Ta), 210W (Tc) Montaż powierzchniowy 8-SOP Advance (5x5,75)
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
4,3V przy 1mA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
52 nC @ 10 V
Digi-Reel®
Vgs (maks.)
±20V
Status części
Aktywny
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
5400 pF @ 50 V
Typ FET
Straty mocy (maks.)
3W (Ta), 210W (Tc)
Technologia
Temperatura robocza
175°C
Napięcie dren-źródło (Vdss)
100 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
8-SOP Advance (5x5,75)
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
8V, 10V
Obudowa / skrzynia
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
2,7mOhm przy 50A, 10V