TPH2R306NH,L1Q
Numer produktu DigiKey
TPH2R306NHL1QTR-ND - Taśma i szpula (TR)
TPH2R306NHL1QCT-ND - Taśma cięta (CT)
TPH2R306NHL1QDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TPH2R306NH,L1Q
Opis
MOSFET N-CH 60V 60A 8SOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 60 V 60A (Tc) 1,6W (Ta), 78W (Tc) Montaż powierzchniowy 8-SOP Advance (5x5)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TPH2R306NH,L1Q Modele
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
4V przy 1mA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
72 nC @ 10 V
Seria
Vgs (maks.)
±20V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
6100 pF @ 30 V
Status części
Aktywny
Straty mocy (maks.)
1,6W (Ta), 78W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
150°C (TJ)
Technologia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie dren-źródło (Vdss)
60 V
Obudowa dostawcy urządzenia
8-SOP Advance (5x5)
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
6,5V, 10V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
2,3mOhm przy 30A, 10V