TK3R2A10PL,S4X
Numer produktu DigiKey
264-TK3R2A10PLS4X-ND
Producent
Numer produktu producenta
TK3R2A10PL,S4X
Opis
X35 PB-F POWER MOSFET TRANSISTOR
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 100 V 100A (Tc) 54W (Tc) Otwór przelotowy TO-220SIS
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
2,5V przy 1mA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
161 nC @ 10 V
Opakowanie
Rurka
Vgs (maks.)
±20V
Status części
Aktywny
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
9500 pF @ 50 V
Typ FET
Straty mocy (maks.)
54W (Tc)
Technologia
Temperatura robocza
175°C
Napięcie dren-źródło (Vdss)
100 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-220SIS
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
4,5V, 10V
Obudowa / skrzynia
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
3,2mOhm przy 50A, 10V