TK2R9E10PL,S1X
Numer produktu DigiKey
264-TK2R9E10PL,S1X-ND
Producent
Numer produktu producenta
TK2R9E10PL,S1X
Opis
PB-F POWER MOSFET TRANSISTOR TO-
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 100 V 100A (Ta) 306W (Tc) Otwór przelotowy TO-220
Kategoria
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
2,9mOhm przy 50A, 10V
Prod.
Vgs(th) (maks.) przy Id
2,5V przy 1mA
Seria
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
161 nC @ 10 V
Opakowanie
Rurka
Vgs (maks.)
±20V
Status części
Aktywny
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
9500 pF @ 50 V
Typ FET
Straty mocy (maks.)
306W (Tc)
Technologia
Temperatura robocza
175°C
Napięcie dren-źródło (Vdss)
100 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-220
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
4,5V, 10V