TK100L60W,VQ
Numer produktu DigiKey
TK100L60WVQ-ND
Producent
Numer produktu producenta
TK100L60W,VQ
Opis
MOSFET N-CH 600V 100A TO3P
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 600 V 100A (Tc) 797W (Tc) Otwór przelotowy TO-3P(L)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TK100L60W,VQ Modele
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
3,7V przy 5mA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
360 nC @ 10 V
Seria
Vgs (maks.)
±30V
Opakowanie
Rurka
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
15000 pF @ 30 V
Status części
Aktywny
Straty mocy (maks.)
797W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
150°C (TJ)
Technologia
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie dren-źródło (Vdss)
600 V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-3P(L)
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
10V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
18mOhm przy 50A, 10V