TCR8BM12,L3F
Numer produktu DigiKey
TCR8BM12L3FTR-ND - Taśma i szpula (TR)
TCR8BM12L3FCT-ND - Taśma cięta (CT)
TCR8BM12L3FDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TCR8BM12,L3F
Opis
IC REG LINEAR 1.2V 800MA 5-DFNB
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 800mA 5-DFNB (1,2x1,2)
Kategoria
Prąd - wyjściowy
Prod.
Prąd - spoczynkowy (Iq)
36 µA
Seria
PSRR
98dB (1kHz)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Charakterystyka sterowania
Ograniczenie prądu, włączanie
Status części
Aktywny
Funkcje ochronne
Przetężenie, nadmierna temperatura
Konfiguracja wyjściowa
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Typ wyjścia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Liczba regulatorów
1
Obudowa / skrzynia
4-XDFN podkładka odsłonięta
Napięcie - wejściowe (maks.)
5,5V
Obudowa dostawcy urządzenia
5-DFNB (1,2x1,2)
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
1,2V
Bazowy numer produktu
Spadek napięcia (maks.)
0,26V przy 800mA