TCR3UG31A,LF
Numer produktu DigiKey
TCR3UG31ALFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
TCR3UG31ALFCT-ND - Taśma cięta (CT)
TCR3UG31ALFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TCR3UG31A,LF
Opis
IC REG LIN 3.1V 300MA 4-WCSP-F
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 300mA 4-WCSP-F (0,65x0,65)
Kategoria
Prąd - wyjściowy
Prod.
Prąd - spoczynkowy (Iq)
680 nA
Seria
PSRR
70dB (1kHz)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Charakterystyka sterowania
Aktywacja
Status części
Aktywny
Funkcje ochronne
Prąd udarowy załączania, przetężenie, wyłączenie termiczne
Konfiguracja wyjściowa
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TJ)
Typ wyjścia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Liczba regulatorów
1
Obudowa / skrzynia
4-XFBGA, WLCSP
Napięcie - wejściowe (maks.)
5,5V
Obudowa dostawcy urządzenia
4-WCSP-F (0,65x0,65)
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3,1V
Bazowy numer produktu
Spadek napięcia (maks.)
0,273V przy 300mA