TCR3DF33,LM(CT | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | TCR3DF33,LM(CT |
Opis | IC REG LINEAR 3.3V 300MA SMV |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 12 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 300mA SMV |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | TCR3DF33,LM(CT Modele |
Kategoria | Prąd - wyjściowy |
Prod. | Prąd - spoczynkowy (Iq) 65 µA |
Seria | Prąd - zasilania (maks.) 78 µA |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | PSRR 70dB (1kHz) |
Status części Aktywny | Charakterystyka sterowania Aktywacja |
Konfiguracja wyjściowa | Funkcje ochronne Przetężenie, nadmierna temperatura |
Typ wyjścia | Temperatura robocza -40°C - 85°C |
Liczba regulatorów 1 | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Napięcie - wejściowe (maks.) 5,5V | Obudowa / skrzynia SC-74A, SOT-753 |
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone) 3,3V | Obudowa dostawcy urządzenia SMV |
Spadek napięcia (maks.) 0,25V przy 300mA | Bazowy numer produktu |