TCR3DF18,LM(CT
Numer produktu DigiKey
TCR3DF18LM(CTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
TCR3DF18LM(CTCT-ND - Taśma cięta (CT)
TCR3DF18LM(CTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TCR3DF18,LM(CT
Opis
IC REG LINEAR 1.8V 300MA SMV
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 300mA SMV
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TCR3DF18,LM(CT Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy
Prod.
Prąd - spoczynkowy (Iq)
65 µA
Seria
Prąd - zasilania (maks.)
78 µA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
PSRR
70dB (1kHz)
Status części
Aktywny
Charakterystyka sterowania
Aktywacja
Konfiguracja wyjściowa
Funkcje ochronne
Przetężenie, nadmierna temperatura
Typ wyjścia
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Liczba regulatorów
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wejściowe (maks.)
5,5V
Obudowa / skrzynia
SC-74A, SOT-753
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
1,8V
Obudowa dostawcy urządzenia
SMV
Spadek napięcia (maks.)
0,4V przy 300mA