TCR2EN28,LF(SE
Numer produktu DigiKey
264-TCR2EN28LF(SETR-ND - Taśma i szpula (TR)
264-TCR2EN28LF(SECT-ND - Taśma cięta (CT)
264-TCR2EN28LF(SEDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TCR2EN28,LF(SE
Opis
IC REG LINEAR 2.8V 200MA 4-SDFN
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 200mA 4-SDFN (0,8x0,8)
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Obudowa / skrzynia
4-XFDFN podkładka odsłonięta
Napięcie - wejściowe (maks.)
5,5V
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SDFN (0,8x0,8)
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
2,8V
Bazowy numer produktu
Spadek napięcia (maks.)
0,21V przy 150mA