TCR2EE135,LM(CT
Numer produktu DigiKey
TCR2EE135LM(CTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
TCR2EE135LM(CTCT-ND - Taśma cięta (CT)
TCR2EE135LM(CTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TCR2EE135,LM(CT
Opis
IC REG LINEAR 1.35V 200MA ESV
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 200mA ESV
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TCR2EE135,LM(CT Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy
Prod.
Prąd - spoczynkowy (Iq)
60 µA
Seria
PSRR
73dB (1kHz)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Charakterystyka sterowania
Aktywacja
Status części
Aktywny
Funkcje ochronne
Przetężenie
Konfiguracja wyjściowa
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Typ wyjścia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Liczba regulatorów
1
Obudowa / skrzynia
SOT-553
Napięcie - wejściowe (maks.)
5,5V
Obudowa dostawcy urządzenia
ESV
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
1,35V
Bazowy numer produktu
Spadek napięcia (maks.)
0,47V przy 150mA