TCR15AGADJ,LF
Numer produktu DigiKey
TCR15AGADJLFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
TCR15AGADJLFCT-ND - Taśma cięta (CT)
TCR15AGADJLFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TCR15AGADJ,LF
Opis
IC REG LIN POS ADJ 1.5A 6-WCSPF
Standardowy czas realizacji przez producenta
42 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Nastawne 1 Wyjście 1,5A 6-WCSPF (0,80x1,2)
Kategoria
Spadek napięcia (maks.)
0,216V przy 1,5A
PSRR
95dB (1kHz)
Funkcje ochronne
Przetężenie, nadmierna temperatura, zbyt niskie napięcie (UVLO)
Typ wyjścia
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TJ)
Napięcie - wejściowe (maks.)
5,5V
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
0,6V