TCR15AG33,LF
Numer produktu DigiKey
TCR15AG33LFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
TCR15AG33LFCT-ND - Taśma cięta (CT)
TCR15AG33LFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TCR15AG33,LF
Opis
IC REG LINEAR 3.3V 1.5A 6-WCSP
Standardowy czas realizacji przez producenta
42 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 1,5A 6-WCSP (1,2x0,80)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TCR15AG33,LF Modele
PSRR
95dB - 60dB (1kHz)
Funkcje ochronne
Ograniczenie prądu, wyłączenie termiczne, UVLO
Konfiguracja wyjściowa
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TJ)
Napięcie - wejściowe (maks.)
6V
Obudowa dostawcy urządzenia
6-WCSP (1,2x0,80)
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3,3V
Bazowy numer produktu
Spadek napięcia (maks.)
0,648V przy 1,5A