TCR15AG12,LF
Numer produktu DigiKey
264-TCR15AG12,LFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
264-TCR15AG12,LFCT-ND - Taśma cięta (CT)
264-TCR15AG12,LFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TCR15AG12,LF
Opis
IC REG LINEAR 1.2V 1.5A 6-WCSPF
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 1,5A 6-WCSPF (0,80x1,2)
PSRR
95dB (1kHz)
Funkcje ochronne
Przetężenie, nadmierna temperatura, zbyt niskie napięcie (UVLO)
Konfiguracja wyjściowa
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TJ)
Napięcie - wejściowe (maks.)
5,5V
Obudowa dostawcy urządzenia
6-WCSPF (0,80x1,2)
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
1,2V
Bazowy numer produktu
Spadek napięcia (maks.)
0.257V przy 1.5A