TCR15AG09,LF | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | TCR15AG09,LF |
Opis | IC REG LINEAR 0.9V 1.5A 6-WCSP |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 20 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 1,5A 6-WCSP (1,2x0,80) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | TCR15AG09,LF Modele |
Kategoria | Prąd - wyjściowy |
Prod. | Prąd - spoczynkowy (Iq) 40 µA |
Seria | PSRR 95dB - 60dB (1kHz) |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Charakterystyka sterowania Aktywacja |
Status części Aktywny | Funkcje ochronne Ograniczenie prądu, wyłączenie termiczne, UVLO |
Konfiguracja wyjściowa | Temperatura robocza -40°C - 85°C (TJ) |
Typ wyjścia | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Liczba regulatorów 1 | Obudowa / skrzynia 6-XFBGA, WLCSP |
Napięcie - wejściowe (maks.) 6V | Obudowa dostawcy urządzenia 6-WCSP (1,2x0,80) |
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone) 0,9V | Bazowy numer produktu |
Spadek napięcia (maks.) 0,216V przy 1,5A |