TCR15AG09,LF
Numer produktu DigiKey
TCR15AG09LFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
TCR15AG09LFCT-ND - Taśma cięta (CT)
TCR15AG09LFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TCR15AG09,LF
Opis
IC REG LINEAR 0.9V 1.5A 6-WCSP
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 1,5A 6-WCSP (1,2x0,80)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TCR15AG09,LF Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy
Prod.
Prąd - spoczynkowy (Iq)
40 µA
Seria
PSRR
95dB - 60dB (1kHz)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Charakterystyka sterowania
Aktywacja
Status części
Aktywny
Funkcje ochronne
Ograniczenie prądu, wyłączenie termiczne, UVLO
Konfiguracja wyjściowa
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TJ)
Typ wyjścia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Liczba regulatorów
1
Obudowa / skrzynia
6-XFBGA, WLCSP
Napięcie - wejściowe (maks.)
6V
Obudowa dostawcy urządzenia
6-WCSP (1,2x0,80)
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
0,9V
Bazowy numer produktu
Spadek napięcia (maks.)
0,216V przy 1,5A