TC7SZ32FU,LJ(CT
Numer produktu DigiKey
TC7SZ32FULJ(CTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
TC7SZ32FULJ(CTCT-ND - Taśma cięta (CT)
TC7SZ32FULJ(CTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TC7SZ32FU,LJ(CT
Opis
IC GATE OR 1CH 2-INP 5SSOP
Szczegółowy opis
Bramka OR IC 1 Kanał 5-SSOP
Modele EDA/CAD
TC7SZ32FU,LJ(CT Modele
Kategoria
Prąd - spoczynkowy (maks.)
2 µA
Prod.
Prąd - wyjściowy wysoki, niski
32mA, 32mA
Seria
Maks. opóźnienie propagacji przy V, maks. CL
4,5ns przy 5V, 50pF
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Obudowa dostawcy urządzenia
5-SSOP
Obudowa / skrzynia
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Liczba wejść
2
Bazowy numer produktu
Napięcie - zasilania
1,8V - 5,5V