TC7SZ14FU,LJ(CT
Numer produktu DigiKey
TC7SZ14FULJ(CTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
TC7SZ14FULJ(CTCT-ND - Taśma cięta (CT)
TC7SZ14FULJ(CTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TC7SZ14FU,LJ(CT
Opis
IC INVERT SCHMITT 1CH 1INP 5SSOP
Szczegółowy opis
Przemiennik IC 1 Kanał Przerzutnik Schmitta 5-SSOP
Modele EDA/CAD
TC7SZ14FU,LJ(CT Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Prąd - spoczynkowy (maks.)
1 µA
Prod.
Prąd - wyjściowy wysoki, niski
32mA, 32mA
Seria
Poziom logiczny - niski
0,2V - 1,2V
Digi-Reel®
Poziom logiczny - wysoki
1,4V - 3,6V
5,9ns przy 5V, 50pF
Typ logiki
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Obudowa dostawcy urządzenia
5-SSOP
Funkcje
Przerzutnik Schmitta
Obudowa / skrzynia
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Napięcie - zasilania
1,65V - 5,5V