TC7SZ14FE,LJ(CT
Numer produktu DigiKey
TC7SZ14FELJ(CTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
TC7SZ14FELJ(CTCT-ND - Taśma cięta (CT)
TC7SZ14FELJ(CTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TC7SZ14FE,LJ(CT
Opis
IC INVERT SCHMITT 1CH 1-INP ESV
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przemiennik IC 1 Kanał Przerzutnik Schmitta ESV
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TC7SZ14FE,LJ(CT Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Prąd - spoczynkowy (maks.)
2 µA
Prod.
Prąd - wyjściowy wysoki, niski
32mA, 32mA
Seria
Poziom logiczny - niski
0,2V - 1,2V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Poziom logiczny - wysoki
1,4V - 3,6V
Status części
Aktywny
Maks. opóźnienie propagacji przy V, maks. CL
5,9ns przy 5V, 50pF
Typ logiki
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Liczba obwodów
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Liczba wejść
1
Obudowa dostawcy urządzenia
ESV
Funkcje
Przerzutnik Schmitta
Obudowa / skrzynia
SOT-553
Napięcie - zasilania
1,65V - 5,5V