CUS10F30,H3F
Numer produktu DigiKey
CUS10F30H3FTR-ND - Taśma i szpula (TR)
CUS10F30H3FCT-ND - Taśma cięta (CT)
CUS10F30H3FDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CUS10F30,H3F
Opis
DIODE SCHOTTKY 30V 1A USC
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 30 V 1A Montaż powierzchniowy USC
Modele EDA/CAD
CUS10F30,H3F Modele
Kategoria
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
50 µA @ 30 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Pojemność przy Vr, F
170pF przy 0V, 1MHz
Typ mocowania
Technologia
Obudowa / skrzynia
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
30 V
Obudowa dostawcy urządzenia
USC
Prąd - średni wyprostowany (Io)
1A
Temperatura robocza - złącze
125°C (maks.)
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
500 mV @ 1 A