CUS05F30,H3F
Numer produktu DigiKey
CUS05F30H3F(TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
CUS05F30H3F(TCT-ND - Taśma cięta (CT)
CUS05F30H3F(TDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CUS05F30,H3F
Opis
DIODE SCHOTTKY 30V 500MA USC
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 30 V 500mA Montaż powierzchniowy USC
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CUS05F30,H3F Modele
Kategoria
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
50 µA @ 30 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Pojemność przy Vr, F
120pF przy 0V, 1MHz
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Technologia
Obudowa / skrzynia
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
30 V
Obudowa dostawcy urządzenia
USC
Prąd - średni wyprostowany (Io)
500mA
Bazowy numer produktu
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
450 mV @ 500 mA