CCS15F40,L3F
Numer produktu DigiKey
CCS15F40L3FTR-ND - Taśma i szpula (TR)
CCS15F40L3FCT-ND - Taśma cięta (CT)
CCS15F40L3FDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CCS15F40,L3F
Opis
DIODE SCHOTTKY 40V 1.5A CST2C
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 40 V 1,5A Montaż powierzchniowy CST2C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CCS15F40,L3F Modele
Kategoria
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
25 µA @ 40 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Pojemność przy Vr, F
130pF przy 0V, 1MHz
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Technologia
Obudowa / skrzynia
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
40 V
Obudowa dostawcy urządzenia
CST2C
Prąd - średni wyprostowany (Io)
1,5A
Temperatura robocza - złącze
150°C (maks.)
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
640 mV @ 1.5 A