2SK2009TE85LF
Numer produktu DigiKey
2SK2009TE85LFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
2SK2009TE85LFCT-ND - Taśma cięta (CT)
2SK2009TE85LFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
2SK2009TE85LF
Opis
MOSFET N-CH 30V 200MA SC59-3
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 30 V 200mA (Ta) 200mW (Ta) Montaż powierzchniowy SC-59-3
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
1,5V przy 100µA
Prod.
Vgs (maks.)
±20V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
70 pF @ 3 V
Status części
Aktywny
Straty mocy (maks.)
200mW (Ta)
Typ FET
Temperatura robocza
150°C (TJ)
Technologia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie dren-źródło (Vdss)
30 V
Obudowa dostawcy urządzenia
SC-59-3
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
2,5V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
2Ohm przy 50mA, 2,5V