XC9290B33D0R-G
Numer produktu DigiKey
893-XC9290B33D0R-GTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
XC9290B33D0R-G
Opis
IC REG BUCK 3.3V 600MA 5WLP
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obniżająca Regulator przełączający IC Dodatnie Stały 3,3V 1 Wyjście 600mA 5-XFBGA, WLBGA
Kategoria
Napięcie - wejściowe (maks.)
6V
Prod.
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
Seria
Prąd - wyjściowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Częstotliwość - przełączania
4MHz
Status części
Aktywny
Prostownik synchroniczny
Tak
Funkcja
Obniżający
Temperatura robocza
-40°C - 105°C (TA)
Konfiguracja wyjściowa
Dodatnie
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Topologia
Obudowa / skrzynia
Typ wyjścia
Obudowa dostawcy urządzenia
5-WLP-08 (0,88x0,96)
Liczba wyjść
1
Bazowy numer produktu
Napięcie - wejściowe (min.)
2,5V