XC9235A34CER-G
Numer produktu DigiKey
XC9235A34CER-G-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
XC9235A34CER-G
Opis
IC REG BUCK 3.4V 600MA 6USPC
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obniżająca Regulator przełączający IC Dodatnie Stały 3,4V 1 Wyjście 600mA 6-UFDFN podkładka odsłonięta
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
XC9235A34CER-G Modele
Kategoria
Napięcie - wejściowe (maks.)
6V
Prod.
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
Seria
Prąd - wyjściowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Częstotliwość - przełączania
1,2MHz
Status części
Aktywny
Prostownik synchroniczny
Tak
Funkcja
Obniżający
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Konfiguracja wyjściowa
Dodatnie
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Topologia
Obudowa / skrzynia
Typ wyjścia
Obudowa dostawcy urządzenia
6-USPC (1,8x2)
Liczba wyjść
1
Bazowy numer produktu
Napięcie - wejściowe (min.)
2V