XC9145B33CER-G
Numer produktu DigiKey
893-XC9145B33CER-GTR-ND - Taśma i szpula (TR)
893-XC9145B33CER-GCT-ND - Taśma cięta (CT)
893-XC9145B33CER-GDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
XC9145B33CER-G
Opis
IC REG BOOST 3.3V 800MA 6USPC
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Podwyższenie napięcia Regulator przełączający IC Dodatnie Stały 3,3V 1 Wyjście 800mA 6-UFDFN podkładka odsłonięta
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
XC9145B33CER-G Modele
Kategoria
Napięcie - wejściowe (maks.)
5,5V
Prod.
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd - wyjściowy
Status części
Aktywny
Częstotliwość - przełączania
1,2MHz
Funkcja
Podwyższający
Prostownik synchroniczny
Tak
Konfiguracja wyjściowa
Dodatnie
Temperatura robocza
-40°C - 105°C (TA)
Topologia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ wyjścia
Obudowa / skrzynia
Liczba wyjść
1
Obudowa dostawcy urządzenia
6-USPC (1,8x2)
Napięcie - wejściowe (min.)
0,65V