XC6810A44G0R-G jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Torex Semiconductor Ltd
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Torex Semiconductor Ltd
W magazynie: 0
Arkusz danych
Ładowarka IC Litowo-jonowa/polimerowa 12-WLP (1,17x1,57)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
XC6810A44G0R-G
Numer produktu DigiKey
893-XC6810A44G0R-GTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
XC6810A44G0R-G
Opis
MULTI-FUNCTION MICRO BATTERY CHA
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd ładowania - maks.
25mA
Producent
Napięcie pakietu baterii
4,4V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Napięcie - zasilania (maks.)
28V
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)