PLED96W-054-C1750-D
Numer produktu DigiKey
PLED96W-054-C1750-D-ND
Producent
Numer produktu producenta
PLED96W-054-C1750-D
Opis
LED DRIVER CC AC/DC 18-54V 1.75A
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1,75A 18 - 54V Prąd stały Sterowniki LED Przetwornik prąd zmienny-prąd stały Topologia 1 Wyjście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PLED96W-054-C1750-D Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Moc (W)
96 W
Producent
Thomas Research Products
Regulacja jasności
4 - analogowe
Seria
Funkcje
IP67, OCP, OVP, SCP
Opakowanie
Skrzynka
Parametry znamionowe
IP66, NEMA 6
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-30°C - 65°C
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Sprawność
91%
Typ
Prąd stały
Styl zakończenia
Odprowadzenia przewodów
Topologia
Przetwornik prąd zmienny-prąd stały
Rozmiar / wymiar
5,98" x 2,31" x 1,46" (152,0mm x 58,8mm x 37,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Liczba wyjść
1
Agencja zatwierdzająca
CE, cULus
Napięcie - wejściowe (min.)
90V~
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Napięcie - wejściowe (maks.)
305V~
Waga
1.4lbs (635g)
Napięcie - wyjściowe
18 - 54V
Bazowy numer produktu
Prąd - wyjściowy (maks.)
1,75A