LED50W-142-C0350-D
Numer produktu DigiKey
1121-1079-ND
Producent
Numer produktu producenta
LED50W-142-C0350-D
Opis
LED DRIVR CC AC/DC 47-142V 350MA
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
350mA 71 - 142V Prąd stały Sterowniki LED Przetwornik prąd zmienny-prąd stały Topologia 1 Wyjście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LED50W-142-C0350-D Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
350mA
Producent
Thomas Research Products
Moc (W)
50 W
Seria
Regulacja jasności
4 - analogowe
Opakowanie
Skrzynka
Funkcje
IP67, OCP, OVP, SCP
Status części
Aktywny
Parametry znamionowe
IP66
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Temperatura robocza
-30°C - 65°C
Typ
Prąd stały
Sprawność
0.89
Topologia
Przetwornik prąd zmienny-prąd stały
Styl zakończenia
Odprowadzenia przewodów
Liczba wyjść
1
Rozmiar / wymiar
7,64" x 1,69" x 0,98" (194,0mm x 43,0mm x 25,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe (min.)
90V~
Agencja zatwierdzająca
CE, cULus
Napięcie - wejściowe (maks.)
305V~
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Napięcie - wyjściowe
71 - 142V