LED50W-036-C1400 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
MEAN WELL USA Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
MEAN WELL USA Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 110
1,4A 18 - 36V Prąd stały Sterowniki LED Przetwornik prąd zmienny-prąd stały Topologia 1 Wyjście
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
LED50W-036-C1400
Numer produktu DigiKey
1121-1087-ND
Producent
Numer produktu producenta
LED50W-036-C1400
Opis
LED DRIVER CC AC/DC 12-36V 1.4A
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
LED50W-036-C1400 Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
1,4A
Producent
Thomas Research Products
Moc (W)
50 W
Seria
Funkcje
IP67, OCP, OVP, SCP
Opakowanie
Skrzynka
Parametry znamionowe
IP66
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-30°C - 65°C
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Sprawność
0.87
Typ
Prąd stały
Styl zakończenia
Odprowadzenia przewodów
Topologia
Przetwornik prąd zmienny-prąd stały
Rozmiar / wymiar
7,64" x 1,69" x 0,98" (194,0mm x 43,0mm x 25,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Liczba wyjść
1
Agencja zatwierdzająca
CE, cULus
Napięcie - wejściowe (min.)
90V~
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Napięcie - wejściowe (maks.)
305V~
Bazowy numer produktu
Napięcie - wyjściowe
18 - 36V