LED20W-48-C0350-D
Numer produktu DigiKey
1121-1409-ND
Producent
Numer produktu producenta
LED20W-48-C0350-D
Opis
LED DRIVER CC AC/DC 24-48V 350MA
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
350mA 24 - 48V Prąd stały Sterowniki LED Przetwornik prąd zmienny-prąd stały Topologia 1 Wyjście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LED20W-48-C0350-D Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
350mA
Producent
Thomas Research Products
Moc (W)
20 W
Seria
Regulacja jasności
4 - analogowe
Opakowanie
Skrzynka
Funkcje
IP67, OCP, OVP, SCP
Status części
Aktywny
Parametry znamionowe
IP66, NEMA 4
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Sprawność
83%
Typ
Prąd stały
Styl zakończenia
Odprowadzenia przewodów
Topologia
Przetwornik prąd zmienny-prąd stały
Rozmiar / wymiar
3,74" x 1,61" x 0,98" (95,0mm x 41,0mm x 25,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Liczba wyjść
1
Agencja zatwierdzająca
CE, cURus
Napięcie - wejściowe (min.)
90V~
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Napięcie - wejściowe (maks.)
305V~
Waga
0.282lb (127.91g)
Napięcie - wyjściowe
24 - 48V