TFAS0805R1001F-T5
Numer produktu DigiKey
4463-TFAS0805R1001F-T5TR-ND - Taśma i szpula (TR)
4463-TFAS0805R1001F-T5CT-ND - Taśma cięta (CT)
4463-TFAS0805R1001F-T5DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TFAS0805R1001F-T5
Opis
RES 1000 OHM 1% 1/8W 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1000 Ohms ±1% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Odporny na siarkę Gruba warstwa
Kategoria
Funkcje
Odporny na siarkę
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Parametry znamionowe
7C1 RoHS bez wyjątku (100% bezołowiowe)
Tolerancja
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Moc (W)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)