TFAS0603R1001F-T5
Numer produktu DigiKey
4463-TFAS0603R1001F-T5TR-ND - Taśma i szpula (TR)
4463-TFAS0603R1001F-T5CT-ND - Taśma cięta (CT)
4463-TFAS0603R1001F-T5DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TFAS0603R1001F-T5
Opis
RES 1000 OHM 1% 1/10W 0603
Szczegółowy opis
1000 Ohms ±1% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Odporny na siarkę Gruba warstwa
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Parametry znamionowe
7C1 RoHS bez wyjątku (100% bezołowiowe)
Tolerancja
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Moc (W)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,020" (0,50mm)