TFAS0402R1101F-T10 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | TFAS0402R1101F-T10 |
Opis | RES 1100 OHM 1% 1/16W 0402 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 8 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 1100 Ohms ±1% 0,063W, 1/16W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Odporny na siarkę Gruba warstwa |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Funkcje Odporny na siarkę |
Prod. | Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C |
Seria | Temperatura robocza -55°C - 155°C |
Status części Aktywny | Obudowa dostawcy urządzenia |
Rezystancja | Parametry znamionowe 7C1 RoHS bez wyjątku (100% bezołowiowe) |
Tolerancja | Rozmiar / wymiar 0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.) |
Moc (W) | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,014" (0,35mm) |