TFAS0402R1002F-T10
Numer produktu DigiKey
4463-TFAS0402R1002F-T10TR-ND - Taśma i szpula (TR)
4463-TFAS0402R1002F-T10CT-ND - Taśma cięta (CT)
4463-TFAS0402R1002F-T10DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TFAS0402R1002F-T10
Opis
RES 10000 OHM 1% 1/16W 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10000 Ohms ±1% 0,063W, 1/16W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Odporny na siarkę Gruba warstwa
Kategoria
Funkcje
Odporny na siarkę
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Parametry znamionowe
7C1 RoHS bez wyjątku (100% bezołowiowe)
Tolerancja
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Moc (W)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,014" (0,35mm)