D1WRL2512L4R005F-T4
Numer produktu DigiKey
4463-D1WRL2512L4R005F-T4TR-ND - Taśma i szpula (TR)
4463-D1WRL2512L4R005F-T4CT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
D1WRL2512L4R005F-T4
Opis
RES 0.005 OHM 1% 1W 2512
Szczegółowy opis
5 mOhms ±1% 1W Mikroukład rezystory 2512 (6332 metryczne) Przeciwsiarkowe, pomiar prądu, powłoka ogniotrwała, odporne na wilgoć, bezpieczeństwo Folia metalowa
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Obudowa / skrzynia
2512 (6332 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,248" x 0,122" (6,30mm x 3,10mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)