D1WEL0603MR010F-T5
Numer produktu DigiKey
4463-D1WEL0603MR010F-T5TR-ND - Taśma i szpula (TR)
4463-D1WEL0603MR010F-T5CT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
D1WEL0603MR010F-T5
Opis
RES 0.01 OHM 1% 1/2W 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
7 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 mOhms ±1% 0,5W, 1/2W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Przeciwsiarkowe, pomiar prądu, powłoka ogniotrwała, odporne na wilgoć, bezpieczeństwo Folia metalowa
Kategoria
Funkcje
Przeciwsiarkowe, pomiar prądu, powłoka ogniotrwała, odporne na wilgoć, bezpieczeństwo
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,067" x 0,035" (1,70mm x 0,89mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)