D1MPC1206QR005FF-T5
Numer produktu DigiKey
4463-D1MPC1206QR005FF-T5TR-ND - Taśma i szpula (TR)
4463-D1MPC1206QR005FF-T5CT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
D1MPC1206QR005FF-T5
Opis
RES 0.005 OHM 1% 1W 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
5 mOhms ±1% 1W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Odporny na siarkę, wykrywanie prądu, odporny na działanie wilgoci Folia metalowa
Kategoria
Funkcje
Odporny na siarkę, wykrywanie prądu, odporny na działanie wilgoci
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)