D1MPC0805DR003FF-T5
Numer produktu DigiKey
4463-D1MPC0805DR003FF-T5TR-ND - Taśma i szpula (TR)
4463-D1MPC0805DR003FF-T5CT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
D1MPC0805DR003FF-T5
Opis
RES 0.003 OHM 1% 1/2W 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3 mOhms ±1% 0,5W, 1/2W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Odporny na siarkę, wykrywanie prądu, odporny na działanie wilgoci Folia metalowa
Kategoria
Funkcje
Odporny na siarkę, wykrywanie prądu, odporny na działanie wilgoci
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±75ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)