D1MPC0603DR020FF-T5
Numer produktu DigiKey
4463-D1MPC0603DR020FF-T5TR-ND - Taśma i szpula (TR)
4463-D1MPC0603DR020FF-T5CT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
D1MPC0603DR020FF-T5
Opis
RES 0.02 OHM 1% 1/3W 0603
Szczegółowy opis
20 mOhms ±1% 0,333W, 1/3W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Odporny na siarkę, wykrywanie prądu, odporny na działanie wilgoci Folia metalowa
Współczynnik temperaturowy
±75ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)