D1MPC0402RR015FF-T10
Numer produktu DigiKey
4463-D1MPC0402RR015FF-T10TR-ND - Taśma i szpula (TR)
4463-D1MPC0402RR015FF-T10CT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
D1MPC0402RR015FF-T10
Opis
RES 0.015 OHM 1% 1/3W 0402
Szczegółowy opis
15 mOhms ±1% 0,333W, 1/3W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Odporny na siarkę, wykrywanie prądu, odporny na działanie wilgoci Folia metalowa
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,022" (1,00mm x 0,55mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,013" (0,33mm)