D1MPC0402GR003FF-T10
Numer produktu DigiKey
4463-D1MPC0402GR003FF-T10TR-ND - Taśma i szpula (TR)
4463-D1MPC0402GR003FF-T10CT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
D1MPC0402GR003FF-T10
Opis
RES 0.003 OHM 1% 1/3W 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3 mOhms ±1% 0,333W, 1/3W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Odporny na siarkę, wykrywanie prądu, odporny na działanie wilgoci Folia metalowa
Kategoria
Funkcje
Odporny na siarkę, wykrywanie prądu, odporny na działanie wilgoci
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±150ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,022" (1,00mm x 0,55mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,016" (0,40mm)