D1CSA5931M0M30F-T15
Numer produktu DigiKey
4463-D1CSA5931M0M30F-T15TR-ND - Taśma i szpula (TR)
4463-D1CSA5931M0M30F-T15CT-ND - Taśma cięta (CT)
4463-D1CSA5931M0M30F-T15DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
D1CSA5931M0M30F-T15
Opis
RES 0.0003 OHM 1% 10W 5931
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.3 mOhms ±1% 10W Mikroukład rezystory Niestandardowe Przeciwsiarkowe, pomiar prądu, odporne na wilgoć, bezpieczeństwo Metalowy element
Kategoria
Funkcje
Przeciwsiarkowe, pomiar prądu, odporne na wilgoć, bezpieczeństwo
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,591" x 0,305" (15,00mm x 7,75mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)