TSD24DYFRQ1
Numer produktu DigiKey
296-TSD24DYFRQ1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
296-TSD24DYFRQ1CT-ND - Taśma cięta (CT)
296-TSD24DYFRQ1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TSD24DYFRQ1
Opis
AUTOMOTIVE 24V UNIDIRECTIONAL SU
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
39V Zacisk 9A (8/20µs) Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SOD-323
Kategoria
Moc - szczytowa impulsu
250W
Prod.
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Seria
Zastosowania
USB
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Pojemność przy częstotliwości
12pF przy 1MHz
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TA)
Typ
Zener
Klasa
Motoryzacja
Kanały jednokierunkowe
1
Kwalifikacja
AEC-Q101
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
24V (maks.)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - przebicia (min.)
24,8V
Obudowa / skrzynia
SC-76, SOD-323
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
39V
Obudowa dostawcy urządzenia
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
9A (8/20µs)