TSD24DYFR
Numer produktu DigiKey
296-TSD24DYFRTR-ND - Taśma i szpula (TR)
296-TSD24DYFRCT-ND - Taśma cięta (CT)
296-TSD24DYFRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TSD24DYFR
Opis
24V UNIDIRECTIONAL SURGE PROTECT
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
39V Zacisk 9A (8/20µs) Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SOD-323
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
9A (8/20µs)
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
250W
Pojemność przy częstotliwości
12pF przy 1MHz
Kanały jednokierunkowe
1
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TA)
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
24V (maks.)
Napięcie - przebicia (min.)
24,8V
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
39V