TSD24CDYFR
Numer produktu DigiKey
296-TSD24CDYFRTR-ND - Taśma i szpula (TR)
296-TSD24CDYFRCT-ND - Taśma cięta (CT)
296-TSD24CDYFRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TSD24CDYFR
Opis
TVS DIODE 24VWM 50VC SOD323
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
50V Zacisk 9A (8/20µs) Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SOD-323
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
9A (8/20µs)
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
390W
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
USB
Status części
Aktywny
Pojemność przy częstotliwości
4,3pF przy 1MHz
Typ
Zener
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TA)
Kanały dwukierunkowe
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
24V (maks.)
Obudowa / skrzynia
SC-76, SOD-323
Napięcie - przebicia (min.)
25,5V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
50V