TPS7B8150QDRVRQ1
Numer produktu DigiKey
296-53593-2-ND - Taśma i szpula (TR)
296-53593-1-ND - Taśma cięta (CT)
296-53593-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TPS7B8150QDRVRQ1
Opis
IC REG LINEAR 5V 150MA 6-WSON
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 150mA 6-WSON (2x2)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TPS7B8150QDRVRQ1 Modele
Kategoria
Prąd - zasilania (maks.)
4.5 µA
Prod.
PSRR
60dB (100Hz)
Digi-Reel®
Charakterystyka sterowania
Aktywacja
Status części
Aktywny
Funkcje ochronne
Przetężenie, nadmierna temperatura, zwarcie, zbyt niskie napięcie (UVLO)
Konfiguracja wyjściowa
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)
Typ wyjścia
Klasa
Motoryzacja
Liczba regulatorów
1
Kwalifikacja
AEC-Q100
Napięcie - wejściowe (maks.)
40V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
5V
Obudowa / skrzynia
6-WDFN podkładka odsłonięta
Spadek napięcia (maks.)
0,585V przy 150mA