TPS7A8500RGRR
Numer produktu DigiKey
296-49016-2-ND - Taśma i szpula (TR)
296-49016-1-ND - Taśma cięta (CT)
296-49016-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TPS7A8500RGRR
Opis
IC REG LINEAR POS ADJ 4A 20-VQFN
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Nastawne/programowane 1 Wyjście 4A 20-VQFN (3,5x3,5)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TPS7A8500RGRR Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy
Prod.
Prąd - spoczynkowy (Iq)
4 mA
Digi-Reel®
Prąd - zasilania (maks.)
6 mA
PSRR
42dB - 25dB (10kHz - 500kHz)
Konfiguracja wyjściowa
Charakterystyka sterowania
Aktywacja, zasilanie diagnostyczne, płynny start
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TJ)
Napięcie - wejściowe (maks.)
6,5V
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
0,8V
Obudowa / skrzynia
20-VFQFN, podkładka odsłonięta
Napięcie - wyjściowe (maks.)
Obudowa dostawcy urządzenia
20-VQFN (3,5x3,5)
Spadek napięcia (maks.)
0,5V przy 4A