TPS7A20L28PDQNR
Numer produktu DigiKey
296-TPS7A20L28PDQNRTR-ND - Taśma i szpula (TR)
296-TPS7A20L28PDQNRCT-ND - Taśma cięta (CT)
296-TPS7A20L28PDQNRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TPS7A20L28PDQNR
Opis
IC REG LINEAR 2.8V 300MA 4-X2SON
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 300mA 4-X2SON (1x1)
Kategoria
Prąd - wyjściowy
Prod.
Prąd - spoczynkowy (Iq)
15 µA
PSRR
95dB a 45dB (100Hz a 1MHz)
Charakterystyka sterowania
Ograniczenie prądu, włączanie
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TJ)
Napięcie - wejściowe (maks.)
6V
Obudowa / skrzynia
4-XDFN podkładka odsłonięta
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
2,8V
Obudowa dostawcy urządzenia
4-X2SON (1x1)
Spadek napięcia (maks.)
0,14V przy 300mA