TPS7A20C285PYCKR
Numer produktu DigiKey
296-TPS7A20C285PYCKRTR-ND - Taśma i szpula (TR)
296-TPS7A20C285PYCKRCT-ND - Taśma cięta (CT)
296-TPS7A20C285PYCKRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TPS7A20C285PYCKR
Opis
IC REG LIN 2.85V 300MA 4-DSBGA
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 300mA 4-DSBGA (0,62x0,62)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TPS7A20C285PYCKR Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy
Prod.
Prąd - spoczynkowy (Iq)
18.5 µA
Digi-Reel®
Prąd - zasilania (maks.)
2 mA
PSRR
95dB - 36dB (100Hz - 1MHz)
Konfiguracja wyjściowa
Charakterystyka sterowania
Ograniczenie prądu, włączanie
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TJ)
Napięcie - wejściowe (maks.)
6V
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
2,85V
Obudowa / skrzynia
4-XFBGA, DSBGA
Spadek napięcia (maks.)
0,14V przy 300mA